Bevielis vejos robotas Stig-A 3000

4.199,00 

Sandėlyje: Turime

4.199,00 

Produkto kodas: 2R9102028/ST1_STI Kategorijos: , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

„Stiga Stig A“ 3000 vejapjovė – robotas tai naujos kartos bevielis AGS technologijos robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Naujieji Stiga Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba. Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Šis „Stiga Stig A“ robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Skirtas pjauti vejai iki 3000 m² iki 2,5 val. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. Kompaktiškas vos 55 cm. ilgio ir lengvas „Stiga Stig A“ pjauti gali įvairių formų soduose – lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais net iki 50% (27°) statumo. „Stiga Stig A“ turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti.

Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Sumontuoti 6 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 26 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm. „STIGA Stig“ robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna – dėka „IPX5“ elektrinių komponentų apsaugos, „Stiga Stig A“ robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

Naujieji STIGA Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

Techninė specifikacija

VariklisBe šepetėlių
BaterijosLi-lon, 1 x 5 Ah
Baterijos įtampa25,2 V
Įkrovimas2 val.
Darbinis laikas2 val. 30 min.
Pjovimo plotis26 cm
Pjovimo aukštis20 – 65, elektra valdomas
Peilis6 peiliukai
Darbo pobūdisPlanuotos trajektorijos pjovimas (Stig AGS)
Pjovimo greitis24 m./min
ValdymasIntuityvi klaviatūra ir STIGA.GO APP programėlė
Maksimalus pasvyrimas50%
Maksimalus pasvyrimas ties ribų vieta20% arba ~ 11,3 laipsnių
Automatinė krovimo stotelėYra
Lietaus jutikliaiYra
Pakėlimo jutikliaiYra
Bluetooth priėmiklisYra
PIN kodasYra
ĮdiegimasVirtualus
GPS sekimo prietaisas vagystės atvejuTaip
Apsauga nuo vagystėsRoboto ir vartotojo susiejimas Stiga. GO APP programėlėje, robotui atsidūrus už pjaunamų zonų ribos vartotojui siunčiami įspėjamieji pranešimai
GPRS duomenų paketo trukmė1500 darbo valandų (~ 2 pjovimo sezonas)
Rekomenduojamas pjaunamas plotas3000 m²
Svoris12,6 kg (su akumuliatoriumi)
Kitos savybėsKliūčių aptikimo jutikliai ant ratukų, apsauga nuo vagystės, galimybė valdyti per Stiga.GO APP programėlę, galimybė nustatyti kelias darbines zonas ir joms priskirti skirtingas pjovimo kryptis, bei sukurti laikinas nepjovimo zonas, automatinis geriausio 4G mobiliojo ryšio operatoriaus pasirinkimas, APP programėlėje įdiegta ašmenų aukščio kalibravimo komanda, taip pat automatinis reguliavimas (išmanusis pjovimas), GPS signalo kokybės indikatorius, skirtas referencinei stotelei, pagerinta ašmenų variklio apsauga nuo perkrovos esant aukštai žolei.

Jums taip pat gali patikti…

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis