Robotas vejapjovė Stig E600

999,00 

Sandėlyje: Turime

999,00 

Produkto kodas: 2R3100018/ST1E6_STI Kategorijos: , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Stig E600 vejapjovė – robotas tai naujos kartos, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šis „STIGA Stig“ robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 600 m², gali dirbti nepertraukiamai trijose atskirose pjaunamose zonose iki 70 min. su pilnai įkrautu 2,5 Ah talpos akumuliatoriumi. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. Kompaktiškas, vos 55 cm. ilgio ir lengvas „STIGA Stig“ pjauti gali įvairių formų soduose – lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45%(24°) statumo. „STIGA Stig“ turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti.

Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. „STIGA Stig“ robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna – dėka „IPX5“ apsaugos, „STIGA Stig“ robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

Robotui reikalingas įdiegimas – reikia išvedžioti specialius laidus, skirtus apriboti pjaunamą ir prižiūrimą teritoriją, bei nukreipti robotą į automatinio pasikrovimo stotelę.

Stig E 600 baterijos ir įkroviklio komplekto vertė – 250 Eur.

Techninė specifikacija

 

VariklisBe šepetėlių
BaterijosLi-lon, 1 x 2,5 Ah
Baterijos įtampa25,2 V
Automatinė pasikrovimo stotelėYra komplekte
Maksimalus pjaunamų zonų skaičius3
Vidutinis darbo laikas +/- 20%1 val. 30 min.
Vidutinis pasikrovimo laikas1 val.
ValdymasKlaviatūra + programėle
Pjovimo peiliukai4 peiliukai, 18 cm
Pjovimo aukščio padėtis20 – 60 mm
Didžiausias šlaito pasvyrimas45%
Lietaus davikliaiTaip
Valdymas naudojant programėleTaip
Eco režimasNe
Pakėlimo jutikliaiYra
PIN kodasYra
Bluetooth priėmiklisYra
ĮdiegimasReikalingas
Rekomenduojamas pjaunamas plotas600 m²
Svoris7,6 kg (su baterijomis)

Jums taip pat gali patikti…

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis