Stiga traktoriukas E-ride C500

5.999,00 

Akumuliatorinis traktoriukas su surinkimu

Neturime

Produkto kodas: 2T2205481/ST2_STI Kategorijos: , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Stiga e-Ride C300 – tai naujos kartos, pirmasis inovatyvus traktoriukas su surinkimu akumuliatorinėje Stiga klasėje. Sukurtas pagal Stiga MP 84 važiuoklės bazę su integruota akumuliatorinio variklio technologija. Šis e-Ride C500 modelis savo privalumais netgi pralenkia panašius benzininius modelius, kadangi pasižymi tyliu veikimu, maloniu ne tik naudotojo bet ir kaimyno ausiai, patikimu bešepečiu varikliu, galia nenusileidžiančiu benzininiams, o taip pat ir minimalia technine priežiūra, kuri nereikalauja kuro papildymo ar susidėvėjusių dalių keitimo. Transmisija taip pat yra unikali, varoma 1,2 kW varikliu ir skaitmeniniu būdu valdoma su sukimo momento adapteriu, kad būtų užtikrintas sklandus ir lengvas užvedimas, veikiantis panašiai kaip hidrostatinė pavarų dėžė, tačiau dar lengviau ją valdyti.

Varomas 48V – 40Ah premium klasės ličio jonų akumuliatoriumi, sukurtu ir ištestuotu Stiga technologų Italijoje. Vienu įkrovimu gali dirbti iki 80 min. priklausomai nuo žolės aukščio bei nupjauti iki 4000 m² ploto. Pateikiamas su dviejų peilių, 84 cm. pločio, tvirto plieno pjovimo deka, užtikrinančia puikius pjovimo rezutatus. Peiliai varomi dviejų elektrinių variklių, 3 kW galios. Pjovimo aukštis reguliuojamas 7 pozicijomis nuo 25 iki 80 mm. Deka taip pat turi du atraminius ratukus, kurie leidžia prisitaikyti prie nelygaus pjaunamo paviršiaus. Naujasis traktoriuko dizainas taip pat turi tokius privalumus kaip: virtualus ekranas, eko rėžimas, saugumo jutikliai, peilių paleidimo jungikliai, autopiloto funkcija, LED žibintai, visuomet matomas įkrovos lygis. Taip pat galimybė stebėti pagrindines traktoriuko funkcijas išmaniąjame telefone per Bluetooth ryšį. Nupjauta žolė surenkama į 240 litrų talpos krepšį, kuris lengvai ištuštinamas nepakilus nuo sėdynės.

Techninė specifikacija

Variklis Elektrinis be šepetėlių
Baterijos, Li – lon STIGA 48V – 40Ah
Įkrovimo laikas 8 val.
Darbinis laikas iki 1 val. 20min.
Transmisija/Pavaros Elektrinė, 1,2 kW pavaros variklis
Pjovimo deka 84 cm
Pjovimo aukščio reguliavimas 7 pozic. nuo 25 iki 80mm
Pjovimo sistema Du surenkantys peiliai
Peilių variklis 2 peilio varikliai po 1,5 kW galios
Sėdynė Stiga klasikinė, reguliuojama, su saugos funkcija
Ratų dydis 15 – 18
Žibintai Taip, LED juostelė
Žolės krepšio talpa 240 L
Kitos savybės Galimybė valdyti telefone per Bluetooth, eko rėžimas, virtualus ekranas, USB jungtis, darbo valandų matuoklė, įkrovos lygis autopiloto funkcija, temperatūros jutiklis, priekinis bamperis, apiplovimo jungtis, dėtuvė daiktams, puodelio laikiklis, deka su dviem atraminiais ratukais, sėdynė su saugikliu, ergonomiškas vairas
Rekomenduojamas pjovimo plotas 4000 m²

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis