Scangrip FLEX WEAR su galvos juosta ir kepurės laikikliu

57,04 

Sandėlyje: Turime

57,04 

Produkto kodas: 03.5811_SCA Kategorijos: , , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

FLEX WEAR yra išskirtinis, mažas palydovas, kuris visur seka jūsų žingsnius. Tai ne tik šviesos šaltinis, bet ir patogus darbo draugas. Kai jūsų darbo aplinka tampa tamsi, FLEX WEAR pristato dvi svarbias funkcijas: didina jūsų saugumą, padėdamas jums matyti ir būti matomam, bei užtikrina darbo komfortą, suteikdamas šviesą aplinkui ir jūsų darbo vietoje.

Nors FLEX WEAR yra kompaktiškas, jis spinduliuoja net 150 liumenų šviesos. Reguliuojant šviesos intensyvumą, galima pasirinkti iš dviejų lygių – 50% arba 100%, priklausomai nuo to, koks yra darbo kontekstas. Be pagrindinės šviesos, FLEX WEAR taip pat pasižymi 100 liumenų prožektoriumi. Šio palydovo dizainas yra ne tik modernus, bet ir funkcionalus, su lygiu ir subtiliu formos faktūru, užapvalintais kraštais, suteikiančiais lengvumą – jis sveria vos 42 gramus.

Pridedant specialius FLEX WEAR KIT priedus, šis palydovas tampa dar lankstesnis ir patogesnis. Tvirtinimo įtaisas leidžia jį patogiai pritvirtinti ant dangtelio, o tai suteikia dar didesnį naudojimo patogumą.

FLEX WEAR taip pat gali būti naudojamas kaip priekinis žibintas, pritvirtintas prie galvos juostos. Priešakiniuose žibintuose jis gali pasisukti 360°, suteikdamas galimybę pasirinkti geriausią apšvietimo kampą. Be to, galima pastatyti FLEX WEAR šono prožektoriumi, užtikrinant tolimojo orientavimo šviesą, kai jums to reikia.

FLEX WEAR – tai ne tik šviesos šaltinis, bet ir universalus ir patogus darbo įrankis, pritaikytas įvairioms situacijoms ir poreikiams. Su šiuo palydovu, jūsų kelionės ar darbo dienos tamsiose vietose bus ne tik saugesnės, bet ir efektyvesnės.

Techninė specifikacija

Šviesos šaltinis COB LED
LED našumas, liumenų/W 160
Veikimo laikas su maks. liumenas (valandomis) 2
Veikimo laikas su min. liumenas (valandomis) 4

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis