Universalus Scangrip NOVA R šviestuvas

142,80 

  • MINI LITE A yra kompaktiškas žibintuvėlis, kurį lengva nešiotis kišenėje – visada po ranka.
  • Kišeninio dydžio žibintuvėlis suteikia 100 liumenų, tiekiamas su baterijomis ir praktišku metaliniu grandinės segtuku.
  • Žibintuvėlis yra nebrangus ir puikiai tinka įdėti į kasą impulsiniams pirkiniams.

Neturime

Produkto kodas: 03.5456_SCA Kategorijos: , , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Populiarusis NOVA R užtikrina itin didelį šviesos srautą, patobulintą bateriją ir ilgesnį veikimo laiką. NOVA R yra nepaprastai plonas ir patogus – universalus darbo žibintas, skirtas profesionaliam vartotojui.

Su naujausia didelio našumo COB LED technologija, NOVA R buvo patobulinta nuo 1500 liumenų iki 2000 liumenų, suteikiant dar daugiau šviesos – už tą pačią kainą. Padidinus baterijos talpą, veikimo laikas pailgėjo dvigubai, todėl lempą galite naudoti iki 20 valandų, priklausomai nuo šviesos galios. Šviesos pritemdymo funkcija leidžia reguliuoti šviesą penkiais skirtingais žingsniais.

Šviestuvą lengva nešiotis, ji yra ergonomiškai suprojektuota taip, kad gerai sukibtų su rankena, kurioje taip pat yra galingi integruoti magnetai lanksčiam tvirtinimui. Dėl lanksčios rankenos NOVA R galima pastatyti į skirtingas pozicijas, kad būtų pasiektas norimas apšvietimo kampas. Rankena skirta tiesioginiam tvirtinimui ant TRIKOJO arba PASTOLIŲ KRONKLIO.

Kaip papildomą funkciją, NOVA R turi įmontuotą maitinimo bloką su USB lizdu mobiliesiems įrenginiams įkrauti.

Korpusas pagamintas iš tvirto aliuminio liejimo ir atsparus smūgiams, smūgiams ir vibracijai. Patvari konstrukcija patvirtina NOVA R iki ROUGH SERVICE USE, todėl puikiai tinka reiklioms, grubioms darbo aplinkoms.

Techninė specifikacija

Šviesos šaltinis COB LED
LED našumas, liumenų/W 2000
Krovimo laikas iki 5 val.
Svoris 0,700 g

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis