Bevielis vejos robotas Stig-A 3000

3.999,00 

Neturime

Produkto kodas: 2R9102028/ST1_STI Kategorijos: , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

„Stiga A 3000” yra pažangus bevielis vejapjovės robotas, sukurtas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šio AGS technologijos roboto įdiegimas yra paprastas, nereikalinga perimetro viela. Valdykite jį mobiliuoju telefonu ir stebėkite jo darbą planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Šis robotas, skirtas iki 5000 m² sodo ploto priežiūrai, veikia iki 2,5 val. su 5 Ah akumuliatoriumi. Jo ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą ir ilgalaikiškumą, tuo pačiu neteršiant aplinkos. Kompaktiškas ir subalansuotas, jis lengvai manevruoja per įvairias sodo plotus. Stiga A 3000 turi dvi elektronines smegenis, leidžiančias jam efektyviai nustatyti pjovimo laiką. Valdymas yra paprastas naudojant STIGA.GO aplikaciją arba Bluetooth ryšį iš išmaniojo telefono. Įdiegę lietaus jutiklį, robotas grįš į įkrovimo stotelę lietingu oru arba pasiekęs mažą baterijos lygį, užtikrindamas optimalius pjovimo rezultatus. „Stiga A 3000” gali nustatyti pjovimo aukštį nuo 20 iki 65 mm, o 6 aštrūs skustuvo ašmenys užtikrina gražų ir sveiką vejos augimą. Robotas veikia iki 2 kartų per dieną, leisdamas jums mėgautis sodo grožiu. Jutikliai leidžia jam aptikti kliūtis ir keisti judėjimo kryptį, apsaugant veją ir peiliukus nuo pažeidimų. Jis taip pat efektyviai valdo tankią žolę, judėdamas spirale. Robotas turi saugumo jutiklį, stabdantis pjovimo peilį, ir PIN kodą nuo vagystės. Po darbo, pakelus dangtį, galima lengvai nuplauti jį sodo žarna. Švarus ir paruoštas kitam pjovimui, „Stiga A 3000” yra puikus pasirinkimas Jūsų sodo priežiūrai.

Naujieji STIGA Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

Techninė specifikacija

Variklis Be šepetėlių
Baterijos Li-lon, 1 x 5 Ah
Baterijos įtampa 25,2 V
Įkrovimas 2 val.
Darbinis laikas 2 val. 30 min.
Pjovimo plotis 26 cm
Pjovimo aukštis 20 – 65, elektra valdomas
Peilis 6 peiliukai
Darbo pobūdis Planuotos trajektorijos pjovimas (Stig AGS)
Pjovimo greitis 24 m./min
Valdymas Intuityvi klaviatūra ir STIGA.GO APP programėlė
Maksimalus pasvyrimas 50%
Maksimalus pasvyrimas ties ribų vieta 20% arba ~ 11,3 laipsnių
Automatinė krovimo stotelė Yra
Lietaus jutikliai Yra
Pakėlimo jutikliai Yra
Bluetooth priėmiklis Yra
PIN kodas Yra
Įdiegimas Virtualus
GPS sekimo prietaisas vagystės atveju Taip
Apsauga nuo vagystės Roboto ir vartotojo susiejimas Stiga. GO APP programėlėje, robotui atsidūrus už pjaunamų zonų ribos vartotojui siunčiami įspėjamieji pranešimai
Rekomenduojamas pjaunamas plotas 3000 m²
Svoris 12,6 kg (su akumuliatoriumi)
Kitos savybės Kliūčių aptikimo jutikliai ant ratukų, apsauga nuo vagystės, galimybė valdyti per Stiga.GO APP programėlę, galimybė nustatyti kelias darbines zonas ir joms priskirti skirtingas pjovimo kryptis, bei sukurti laikinas nepjovimo zonas, automatinis geriausio 4G mobiliojo ryšio operatoriaus pasirinkimas, APP programėlėje įdiegta ašmenų aukščio kalibravimo komanda, taip pat automatinis reguliavimas (išmanusis pjovimas), GPS signalo kokybės indikatorius, skirtas referencinei stotelei, pagerinta ašmenų variklio apsauga nuo perkrovos esant aukštai žolei.

Jums taip pat gali patikti…

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis
REGISTRUOKIS KONSULTACIJAI !
NEMOKAMAI
REGISTRACIJA NEMOKAMAI KONSULTACIJAI