-5%

Stiga traktoriukas Tornado Special

3.685,05 

Sutaupyk: 5%

Traktoriukas su šoniniu metimu

Sandėlyje: Turime

3.685,05 

Sutaupyk: 5%

Aprašymas

Stiga traktoriukas Tornado Special yra kompaktiškas ir patrauklaus dizaino traktoriukas, kuris puikiai tinka didesniems plotams. Šis traktoriukas turi šoninio metimo ir mulčiavimo funkcijas, todėl jis yra labai universalus ir praktiškas įrankis. Pagrindinė jo savybė yra 108 cm pločio pjovimo deka su dviem mulčiuojančiais peiliais ir elektromagnetiniu pjovimo peilių paleidimu, kuris įjungiamas ir išjungiamas patogiai, tiesiog paspaudus ryškų geltoną jungiklį prietaisų skydelyje.

Be to, šis traktoriukas turi specialų mygtuką, leidžiantį pjauti žolę ir važiuoti atbulomis, o tai yra labai patogu ir efektyvu. Jo variklis – galingas Honda GCV 530, 2-jų cilindrų variklis, o transmisija yra hidrostatinė, valdoma pedalu, užtikrinanti didelį dirbimo komfortą.

Traktoriuko vairas yra ergonomiškas ir neslystantis, o sėdynė yra reguliuojama ir patogi, su apsauginiu jungikliu, kuris išjungia variklį ir pjovimo peilius, jei vairuotojas pakyla nuo sėdynės. Be to, traktoriuko dekoje yra įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti lengvai ir greitai išvalyti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo, taip išvengiant nešvarumų susikaupimo.

Šis traktoriukas taip pat yra aprūpintas galingais ir energiją taupančiais šviesos diodų žibintais, kurie yra naudingi darbui sutemus. Tvirtas priekinis bamperis apsaugo nuo smūgių, o šalia vairuotojo sėdynės yra įmontuota daiktadėžė ir puodelio laikiklis, padedantis darbą padaryti patogesnį ir efektyvesnį.

Baterijos įkroviklis, mulčiavimo priedas ir tempimo jungtis (priekabos ar kitų gale montuojamų priedų prijungimui) parduodami atskirai.

Norint traktoriuką naudoti ir šaltuoju sezonu galima primontuoti sniego peilį, šluotą, smėlio/trąšų barstyklę, priekabėlę (žr. priedai).

Techninė specifikacija

Variklis Honda GCV 530, 530 cm³, 10,0 kW/2800 aps./min.
Cilindrų skaičius 2
Transmisija Hidrostatinė
Baterijos įtampa 12 V
Baterijos talpa 18 Ah
Pjovimo deka 108 cm
Pjovimo aukštis 7 pozic. nuo 25 iki 80 mm.
Pjovimo sistema Du mulčiuojantis peiliai
Sėdynė Stiga komfortiška, reguliuojama su saugos funkcija
Kuro bako talpa 9 L
Ratų dydis 15″- 20″
Rekomenduojamas pjovimo plotis 7000 m²

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis