Akumuliatorinis nulinio apsisukimo traktoriukas Gyro 500E

6.999,00 

Neturime

Produkto kodas: 2F7062505/ST1_STI Kategorijos: , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Pirmasis, akumuliatorinis nulinio apsisukimo žolės pjovimo traktoriukas, išsiskiriantis ypač kompaktišku dydžiu bei tuo, jog gali suktis apie savo ašį. Skirtingai nei ankstesniuose nulinio apsisukimo traktoriukuose šiame modelyje sumontuota vairavimo sistema su modernia vairalazde bei LED indikatoriais porankyje. Taigi nebėra senesnių svirčių priešakyje. Moderni vairalazdės eMotion technologija leidžia judėti visomis kryptimis 360° apie savo ašį ir pasiekti iki 11 km/h važiavimo greitį. Galimi 2 greičio nustatymo būdai: standartinis bei pagreitintas. Akumuliatorinio traktoriuko privalumas, jog pasižymi tyliu veikimu, maloniu ne tik naudotojo bet ir kaimyno ausiai, o taip pat ir minimalia technine priežiūra, kuri nereikalauja kuro papildymo ar susidėvėjusių dalių keitimo. Varomas 48V – 40Ah premium klasės ličio jonų akumuliatoriumi, sukurtu ir ištestuotu Stiga technologų Italijoje. Dviguba elektrinė transmisija taip pat yra unikali, varoma 2,10 kW bendros galios varikliu, užtikrinančiu sklandų ir lengvą užvedimą, veikiantis panašiai kaip hidrostatinė pavarų dėžė, tačiau dar lengviau ją valdyti. Pateikiamas su dviejų peilių, 98 cm. pločio, tvirto plieno pjovimo deka, užtikrinančia puikius pjovimo rezutatus.

Peiliai varomi dviejų elektrinių variklių po 1,5 kW galios, paleidžiami elekromagnetiniu būdu. Pjovimo aukštis reguliuojamas 8 pozicijomis nuo 25 iki 105 mm. Deka taip pat turi du atraminius ratukus, kurie leidžia prisitaikyti prie nelygaus pjaunamo paviršiaus. Komfortiška, paaukštintu atlošu vairuotojo sėdynė patogiam sėdėjimui. Laisva erdvė kojoms, leidžianti lengvai įlipti ir išlipti, todėl naudotojas gali išlaikyti ne tik puikų pasiekiamumą, bet ir puikų matomumą darbo zonoje. Šviesos diodų žibintai naudingi dirbant sutemus. Tvirta rėmo konstrukcijja – stačiakampio formos tuščiaviduris suvirintas rėmas, užtikrinantis puikų tvirtumą, stabilumą ir sugeriantis traktoriuko apkrovas. Kruopščiai suprojektuota geometrija, su žemesniu svorio centru – 475 mm. nuo žemės – užtikrina puikų stabilumą važiuojant šlaituose ar įkalnėse iki 32°. Traktoriukas taip pat turi „Bluetooth“ ryšį, todėl galima prijungti jį prie skaitmeninio įrenginio ir gauti momentinius techninės priežiūros įspėjimus bei atnaujinimus. Vienu įkrovimu gali dirbti iki 80 min. priklausomai nuo žolės aukščio bei nupjauti iki 5000 m² ploto.

Techninė specifikacija

VariklisElektrinis be šepetėlių
Baterijos, Li – lonSTIGA 48V – 40Ah
Įkrovimo laikas~2 val. 45 min.
Darbinis laikasiki 1 val. 20min.
Transmisija/PavarosDviguba elektrinė (Stiga Direct Drive) 2 x 1,05 kW pavaros varikliai
Pjovimo deka98 cm
Pjovimo aukščio reguliavimas8 pozic. nuo 25 iki 105mm
Pjovimo sistemaDu mulčiuojantys peiliai
Peilių varikliai2 peilio varikliai po 1,5 kW galios
SėdynėStiga klasikinė
Ratų dydis11 – 18
ŽibintaiTaip, LED juostelė
Žolės krepšio talpa240 L
Kitos savybėsElektromagnetinis pjovimo dekos įjungimas, valdymo panelė su vairalazde ir LED indikatoriais, tvirti dekos atraminiai ratukai, sukimąsis apie savo ašį
Rekomenduojamas pjovimo plotas5000 m²
KomplektacijaGreitasis įkroviklis

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis