Stiga traktoriukas Swift 372e

4.899,00 

Traktoriukas su surinkimu

Neturime

Produkto kodas: 2T0250481/ST1_STI Kategorijos: , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

GREITAI PREKYBOJE!  Stiga Swift 372e – visiškai akumuliatorinis sodo traktoriukas maitinamas 48V E-Power sistemos ličio jonų akumuliatoriais. Jo išskirtinumas ir privalumas toks, jog tai pirmasis rinkoje akumuliatorinis sodo traktoriukas, kurio akumuliatoriai išsiima ir gali būti naudojami su kitais akumuliatoriniais Stiga sodo priežiūros įrankiais. Šis Swift 372e modelis pasižymi kompaktiškumu, tyliu veikimu, maloniu ne tik naudotojo bet ir kaimyno ausiai, patikimu bešepečiu varikliu, galia nenusileidžiančiu benzininiams, o taip pat ir minimalia technine priežiūra, kuri nereikalauja kuro papildymo ar susidėvėjusių dalių keitimo. Transmisija taip pat yra unikali, varoma elektriniu varikliu ir skaitmeniniu būdu valdoma su sukimo momento adapteriu, kad būtų užtikrintas sklandus ir lengvas užvedimas, veikiantis panašiai kaip hidrostatinė pavarų dėžė, tačiau dar lengviau ją valdyti. Varomas 48V – 25Ah E-Power sistemos ličio jonų akumuliatoriais 2×5 Ah bei 2×7,5 Ah. Vienu įkrovimu gali dirbti iki 45 min. priklausomai nuo žolės aukščio bei nupjauti iki 2700 m² ploto. Bet kada galima padidinti darbo laiką įsigijus papildomų akumuliatorių. Kiekvienas iš keturių atskirų Stiga E-Power akumuliatorių yra sumaniai sinchronizuoti taip, kad galima būtų dirbti vienu metu ir su kitais akumuliatorinės sistemos įrankiais: 500, 700 ir 900 serijos. „Swift“ traktoriukas gali toliau pjauti ir su trimis akumuliatoriais, o grįžti į garažą net ir su dviem. Pateikiamas su dviejų peilių, 72 cm. pločio, tvirto plieno pjovimo deka, užtikrinančia puikius pjovimo rezutatus. Peiliai varomi dviejų elektrinių variklių, 2 kW bendros galios. Pjovimo aukštis reguliuojamas 6 pozicijomis nuo 30 iki 80 mm.

Pjovimo greitis gali būti pasirenkamas trimis nustatymais: eko, standartinis, greitasis. Kruopščiai suprojektuota geometrija, su žemesniu svorio centru – 351 mm. nuo žemės – užtikrina puikų stabilumą ir saugumą. Naujasis traktoriuko dizainas taip pat turi tokius privalumus kaip: Bluetooth prisijungimas su STIGA.GO programėle, eko rėžimas, saugumo jutikliai, peilių paleidimo mygtukas, autopiloto funkcija, LED žibintų juostelė, visuomet matomas įkrovos lygis, USB jungtis, apiplovimo jungtis. Išskirtinė galimybė stebėti pagrindinius traktoriuko darbo parametrus išmaniąjame telefone per STIGA.GO programėlę. Komfortiška, atnaujinta vairuotojo sėdynė patogiam sėdėjimui. Laisva erdvė kojoms, leidžianti lengvai įlipti ir išlipti. Pagerinta žolės surinkimo technologija, peilių sukimąsis skirtingomis kryptimis ir centrinėje dalyje sumontuotas surinkimo tunelis užtikrina sklandų žolės įtraukimą į krepšį. Nupjauta žolė surenkama į 170 litrų talpos krepšį, kuris lengvai ištuštinamas nepakilus nuo sėdynės. Dar vienas privalumas, jog dekoje įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti greitai ir lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo, taip neprikaupiant įsisenėjusių nešvarumų (elektros komponentai pilnai izoliuoti ir apsaugoti).

Pateikiamas su keturiais E-Power sistemos akumuliatoriais bei greituoju įkrovikliu. 

Techninė specifikacija

Variklis Elektrinis be šepetėlių
Baterijos, Li – lon STIGA  48V – 25Ah, 5Ah x 2 + 7,5Ah x 2
Įkrovimo laikas ~3 val.
Darbinis laikas iki 45 min.
Transmisija/Pavaros Elektrinė
Pjovimo deka 72 cm
Pjovimo aukščio reguliavimas 6 pozic. nuo 30 iki 80
Pjovimo sistema Du surenkantys peiliai
Peilių variklis 2 peilio varikliai po 1,0 kW galios
Ratų dydis 13 – 15
Žolės krepšio talpa 170 L
Žibintai Taip, LED juostelė
Kitos savybės Galimybė valdyti telefone per Bluetooth STIGA.GO programėle , eko rėžimas, USB jungtis, įkrovos lygis, autopiloto funkcija, apiplovimo jungtis, dėtuvė daiktams, sėdynė su saugikliu, ergonomiškas vairas
Komplektacija E450 x 2, E475 x 2, greitasis įkroviklis
Rekomenduojamas pjovimo plotas 2700 m²

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis