Stiga traktoriukas Tornado 7108E

6.999,00 

Akumuliatorinis traktoriukas su šoniniu išmetimu

Neturime

Produkto kodas: 2T1270481/ST2_STI Kategorijos: , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Stiga Tornado 7108e – tai 2022 metų sezono naujiena – visiškai elektrinis sodo traktoriukas su integruota akumuliatorinio variklio technologija. Pirmasis akumuliatorinis traktoriukas su surinkimu, perkeliantis komfortą bei patikimumą į naują lygį, valdomas vien mygtukų paspaudimais. Šis Tornado 7108e modelis savo privalumais netgi pralenkia panašius benzininius modelius, kadangi pasižymi tyliu veikimu, maloniu ne tik naudotojo bet ir kaimyno ausiai, mažesne vibracija, patikimu bešepečiu varikliu, galia nenusileidžiančiu benzininiams, o taip pat ir minimalia technine priežiūra, kuri nereikalauja kuro papildymo ar susidėvėjusių dalių keitimo. Transmisija taip pat yra unikali, varoma elektriniu varikliu ir skaitmeniniu būdu valdoma su sukimo momento adapteriu, kad būtų užtikrintas sklandus ir lengvas užvedimas, veikiantis panašiai kaip hidrostatinė pavarų dėžė, tačiau dar lengviau ją valdyti. Varomas 48V – 64Ah premium klasės ličio jonų akumuliatoriumi, sukurtu ir ištestuotu Stiga technologų Italijoje.

Vienu įkrovimu gali dirbti iki 110 min. priklausomai nuo žolės aukščio bei nupjauti iki 7500 m² ploto. Pateikiamas su dviejų peilių, 108 cm. pločio, tvirto plieno pjovimo deka, užtikrinančia puikius pjovimo rezutatus. Peiliai varomi dviejų elektrinių variklių, 3 kW galios, o vos vieno mygtuko paspaudimu galima pasirinkti vieną iš trijų peilių sukimosi greičių: eko, standartinis, greitasis. Pjovimo aukštis reguliuojamas elekriniu būdu nuo 25 iki 80 mm. Deka taip pat turi du atraminius ratukus, kurie leidžia prisitaikyti prie nelygaus pjaunamo paviršiaus. Naujasis traktoriuko dizainas taip pat turi tokius privalumus kaip: virtualus ekranas, eko rėžimas, saugumo jutikliai, peilių paleidimo mygtukas, autopiloto funkcija, LED žibintai, visuomet matomas įkrovos lygis, USB jungtis. Taip pat galimybė stebėti pagrindines traktoriuko funkcijas išmaniąjame telefone per Bluetooth ryšį. Taigi, galite matyti, kaip optimizuoti pjovimo efektyvumą, kiek liko pjaunamo ploto ir net kada grįžti į garažą, kol akumuliatorius išsikraus. Dar vienas privalumas, jog dekoje įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti greitai ir lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo, taip neprikaupiant įsisenėjusių nešvarumų (elektros komponentai pilnai izoliuoti ir apsaugoti).

Techninė specifikacija

Variklis Elektrinis be šepetėlių
Baterijos, Li – lon STIGA 48V – 64Ah
Įkrovimo laikas 3 val. 30 min.
Darbinis laikas iki 1 val. 50min.
Transmisija/Pavaros Elektrinė
Pjovimo deka 108 cm
Pjovimo aukščio reguliavimas Elektrinis nuo 25 iki 80mm
Pjovimo sistema Du mulčiuojantys peiliai
Peilių varikliai 2 peilio varikliai po 1,5 kW galios
Sėdynė Stiga klasikinė, reguliuojama, su saugos funkcija
Ratų dydis 15 – 18
Žibintai Taip, LED juostelė
Žolės krepšio talpa 240 L
Kitos savybės Galimybė valdyti telefone per Bluetooth, eko rėžimas, virtualus ekranas, USB jungtis, darbo valandų matuoklė, įkrovos lygis autopiloto funkcija, temperatūros jutiklis, priekinis bamperis, apiplovimo jungtis, dėtuvė daiktams, puodelio laikiklis, deka su dviem atraminiais ratukais, sėdynė su saugikliu, ergonomiškas vairas
Rekomenduojamas pjovimo plotas 7500 m²

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis