-5%

Stiga traktoriukas Estate 7122 W

4.939,00 

Sutaupyk: 5%

Traktoriukas su šoniniu metimu

Sandėlyje: Turime

4.939,00 

Sutaupyk: 5%

Produkto kodas: 2T1310481/ST3_STI Kategorijos: , , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Galingas Estate traktoriukas, kuris puikiai tinka aukštai ir peraugusiai žolei pjauti dideliuose bei apleistuose plotuose, yra aprūpintas 2 cilindrų STIGA ST 650 Twin varikliu. Jo funkcionalumas ir patrauklus dizainas pritraukia dėmesį. Traktoriuką valdo hidrostatinė, pedalu reguliuojama transmisija, todėl dirbti yra labai patogu – nereikia perkelti pavarų, o greitis reguliuojamas pedalu, palengvinant valdymą bei manevravimą.

Variklio dangtis buvo perprojektuotas, siekiant pagerinti oro įsiurbimą ir maksimizuoti variklio galią. Šis Estate 7122 W modelis turi 122 cm pločio sustiprintą pjovimo deką su dviem sinchroniškai veikiančiais peiliais, kurie užtikrina puikius pjovimo rezultatus net sudėtingiausiomis sąlygomis. Pjovimo peiliai lengvai paleidžiami nuspaudus ryškų geltoną, elektromagnetinį jungiklį prietaisų skydelyje.

Pjovimo aukštis reguliuojamas 7 pozicijomis nuo 30 iki 90 mm, todėl galima lengvai prisitaikyti prie norimo pjovimo aukščio. Dekoje yra keturi atraminiai ratukai, kurie padeda traktoriukui prisitaikyti prie nelygaus paviršiaus.

Traktoriukas yra universalus – galima pasirinkti keletą pjovimo būdų, pritaikytų pjaunamam plotui: surinkimą, galinį išmetimą arba mulčiavimą, taip pat rūšiuojant nupjautą žolę. Nupjauta žolė surenkama į didelį 300 litrų talpos krepšį, kuris yra sutvirtintas ir lengvai atlaiko svorį, todėl nereikia dažnai jį tuštinti.

Dėl sinchroniškai veikiančių peilių net ir pjaunant peraugusią ar šlapią žolę išmetimo anga neužsikemša. Priekinė ašis yra tvirta ir paslanki, o dideli galiniai ratai su stambiais protektoriais užtikrina stabilumą dirbant sudėtingomis sąlygomis arba šlaituose.

Traktoriuko ergonomiškas vairas yra patogus ir neslystantis, o reguliuojama Stiga sėdynė su porankiais ir paaukštintu atlošu suteikia komfortą. Ji taip pat turi apsauginį jungiklį, kuris automatiškai išjungia variklį ir pjovimo peilius, kai vairuotojas pakyla nuo sėdynės.

Dėka naujos kartos išmaniojo 6 colių ekrano, traktoriuko techninė būklė visuomet yra lengvai stebima, o žalios šviesos indikatorius parodo geriausią pjovimo našumą. Ilgaamžiai ir energiją taupantys šviesos diodų žibintai yra naudingi dirbant sutemus, o priekinis bamperis apsaugo nuo galimų smūgių.

Traktoriuko dekoje yra įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti lengvai ir greitai išvalyti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo. Taip pat šalia vairuotojo sėdynės yra įmontuota daiktadėžė ir puodelio laikiklis, kas dar labiau padidina patogumą.

Baterijos įkroviklis ir tempimo jungtis (priekabos ar kitų gale montuojamų priedų prijungimui) parduodami atskirai.

Norint traktoriuką naudoti ir šaltuoju sezonu galima primontuoti sniego peilį, šluotą, smėlio/trąšų barstyklę, priekabėlę (žr. priedai).

Darbo paruošimui rekomenduojame naudoti A95 rūšies benziną bei specialią Stiga alyvą, kuri garantuos geriausią variklio darbą ir optimalų tepimą.
Priemonės įsigijamos atskirai.

Techninė specifikacija

Variklis STIGA ST 650 Twin, 635 cm³, 11,6 kW/2600 aps/min.
Cilindrų skaičius 2
Transmisija Hidrostatinė
Baterijos įtampa 12 V
Baterijos talpa 18 Ah
Pjovimo deka 122 cm
Pjovimo aukštis 7 pozic. nuo 30 iki 90 mm.
Pjovimo sistema Du surenkantys, sinchroniškai veikiantys peiliai
Maksimalus greitis pirmyn 8,8 km/h
Sėdynė Stiga komfortiška su porankiais, paaukštintu atlošu, reguliuojama, turi saugos funkcija
Kuro bako talpa 8 L
Ratų dydis 15″-18″
Žolės krepšio talpa, L 300
Rekomenduojamas pjovimo plotis 6000 m²
Kitos savybės Elektromagnetinis pjovimo dekos paleidimas, sutvirtinta bei paslanki priekinė ašis, pjovimas atbuline eiga, pjovimo aukščio įsiminimas, 6” dydžio LED išmanusis ekranas, tvirtas priekinis bamperis, apiplovimo jungtis, dėtuvė daiktams, puodelio laikiklis, 12V rozetė, deka su keturiais atraminiais ratukais, ergonomiškas vairas

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis