Top 10 būtiniausi santechnikos įrankiai profesionaliam darbui

santechnikos įrankiai

Planuojate pradėti savo karjera santechnikos srityje, bet nežinote kokie santechnikos įrankiai būtiniausiai? Tai šis straipsnis būtent kaip tiks jums. Apžvelgsime kokius įrankius rinktis ir kodėl. Šis straipsnis tiks ir patyrusiems meistrams, kodėl vertą pereiti prie Knipex įrankių, jei dar su jais neteko dirbti.

Kodėl verta rinktis Knipex įrankius?

Kiekvienas geras meistras be profesionalių įrankių – ne meistras. Todėl ir pasirinkome kalbėti apie Knipex įrankius, nes jie atitinka aukštos kokybės standartus. Jie turi labai ilgą tarnavimo laiką ir nėra lengvai sugadinami. Kuo Knipex įrankiai išsiskiria iš kitu gamintojų?  Jie yra daugiafunkciniai. Kiekvienas įrankis yra sukurtas konkrečiam tikslui, tačiau jis taip pat gali atlikti įvairius kitus vaidmenis. Trumpai tariant, jūs gaunate ne tik vieną įrankį, bet ir kelis. Jei jūs planuojate pradėti karjerą santechnikos srityje, tai būtinai pagalvokite su kokiais santechnikos įrankiais norite startuoti savo karjerą.

Dauguma startuojame su mažiau kokybiškais įrankiais, dėl jų kainos. Tai darome su mintim, kad su laiku, nusipirksime vis profesionalesnius įrankius. Bet taip galvoti yra nevisai protinga. Nors pigiausias variantas gali atrodyti viliojantis, tai ne visada geriausias finansinis pasirinkimas. Kodėl?

 • Jūs išleisite daugiau vis pereidami prie profesionalesnės įrankių gamos.
 • Nekokybiški įrankiai laikys trumpiau, todėl vis dažniau reikės juos keisti i naujus, todėl finansiškai išleisite daugiau.
 •  Pagalvokite apie tai, kad su nekokybiškaiS įrankiais dirbsite ilgiau.  Taip pat nebus išgaunamas norimas rezultatas. Tai atsilieps jūsų darbo kokybei, o jei dirbsite nekokybiškai, kažin ar jus kažkas rekomenduos.

Todėl taupydami jūsų laiką atrinkome 10 svarbiausių įrankių norint pradėti darbą santechnikos srityje.

 1. Vamzdinės replės Cobra 8701 (Knipex) 125mm. Garantuoja optimalų prisitaikymą prie skirtingų dydžių ruošinių ir patogios vartotojui rankenos padėties reguliavimą.
 2. Replės-veržliaraktis 8603 (Knipex) 180mm. Lygaus paviršiaus žiaunos saugo montuojamų dalių paviršius.
 3. Replės-veržliaraktis 8603 (Knipex) 250mm.
 4. Dvigubo griebimo replės TwinGrip 8201200 (Knipex). Itin plonos replės leis dirbti net sunkiai prieinamose vietose.
 5. Kombinuotos Knipex replės (0301180). Turi suspaudimo zonas plokščiai ir apvaliai medžiagai. Turi ilgas kirpimo briaunos storesniam kabeliui.
 6. Kirpimo replės 7002160 (Knipex). Siaura galva darbui sunkiai prieinamose vietose. Tikslios pjovimo briaunos minkštai ir kietai vielai.
 7. Replės prailgintomis lenktomis žiaunomis 2622 (Knipex). Irgi pravers sunkiau pasiekiamoms vietoms.
 8. PVC vamzdžių pjaustiklis BiX (Knipex). Pjauna nesustiprintus plastikinius vamzdžius nuo Ø20 iki 50 mm, kurių sienelių storis yra iki 2,4 mm.
 9. Universalus nuizoliavimo įrankis ErgoStrip (Knipex). Greitam ir tiksliam visų tipų kabelių nuėmimui.
 10. Universalus Knipex raktas (001106). Pravers atrakinti dauguma užraktų.

Pirkinių krepšelis