Vokiškos kokybės Halder ir Picard plaktukai

Tai yra du pirmaujantys Europos plaktukų gamintojai iš Vokietijos HALDER ir PICARD susivienijo ir apjungė savo privalumus, kad pasiūlytų plačiausią kalimo įrankių asortimentą rinkoje.

HALDER yra didžiausias plaktukų su keičiamais smūginiais įdėklais gamintojas Europoje, pasižymintis išskirtiniu įrankių asortimentu ir aukščiausia kokybe. PICARD nuo 1875 m. siūlo unikalų kokybiškų kaltinio plieno plaktukų asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 700 skirtingų modelių.

Kartu HALDER ir PICARD siūlo visame pasaulyje aukščiausios kokybės kalimo įrankių asortimentą, kurį galite įsigyti pas mūsų fizinėje parduotuvėje arba mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kuo išsiskiria HALDER Simplex plaktukai?

plaktukai

Gamintojas šiems plaktukams davė Simplex pavadinimą, nuo žodžio „simple“ kuris verčiasi „paprasta“. Tad šie plaktukai sukurti paprastu principu, bet labai ilgaamžišku sprendimu vartotojams. HALDER simplex privalumai:

  • Visas susidėvinčias dalis galima bet kuriuo metu lengvai pakeisti.
  • Keičiami skirtingo kietumo smūginiai įdėklai suteikia galimybę pasirinkti geriausią įrankio kombinaciją kiekvienam darbui.
  • Korpusas iš ketaus, aliuminio arba sustiprinto ketaus.
  • Trijų skirtingų rūšių kotai iš kokybiško medžio arba stiklo pluošto.

Smūginiai įdėklai

Nuo minkščiausio iki kiečiausio – iš kokybiškų medžiagų pagaminti aštuoni smūginiai įdėklai užtikrina tinkamą kietumo laipsnį kiekvienam darbui.

Jums daugiau nebereikia keletos plaktukų, kad atlikti įvarius darbus. Dabar Jums užtenka turėti tik vieną plaktuką ir turėti su savimi keičiamas galvutes pagal Jūsų poreikius, kurios labai lengvai yra pakeičiamos. Galite patys susikurti savo norimą plaktuką, pagal įdėklo kietumą, išsirinkti norimą korpusą ir kotą. Šis paprastas principas sutaupo Jūsų pinigus, įrankių gausą, kas sudaro bereikalingą papildomą svorį ir taip pat tausoja Jūsų sveikatą. Taip, teisingai. Tausoja Jūsų sveikatą ir jėgas. Pakalbėkime šiek tiek plačiau apie išskirtinius HALDER Secural ir Supercraft plaktukus.

plkatukai, laminatui skirti plaktukai

Plaktukai be atatrankos

Šie plaktukai išsiskiria kita ypatinga savybe. Plaktuko galvoje yra šratai, kurie smūgiuojant padidina smūgio jėgą ir plaktukas neatšoksta smūgiuojant. Dirbdami su šiais plaktukais sutaupote savo energijos, mažiau reikia jėgos užsimesti ir taip saugote savo sąnarius. HARDER Secural plaktukas ypač mylimas laminato klojėjams, nes plaktuko smūgis yra tikslus ir subalansuotas, dėl to yra apsaugotas laminatp paviršius. Plaktuko įdėklai irgi keičiami. Įdėklai sukurti iš poliretano, kuris yra vidutinio kietumo. Tad šis plaktukas tiks atlikti ir kitus darbus kaip aliuminio langų ir durų konstrukcijos įrengimamus, skardos darbus, baldų surinkimus, staliaus darbus, remonto darbus.

Picard serijos plaktukai

Patys vokiečiai sako, kad nėra Vokietijoje pastatyto namo be Picard plaktuko. Nors šie plaktukai ir neturi keičiamų įdėklų, bet tikrai yra kokybiški ir ilgaamžiški. Plaktukai su „SecuTec®“ saugos sistema – patys saugiausi iš visų plaktukų su mediniu kotu. Ilgapluoštė karijos mediena, tvirta koto apsauginė mova ir patentuotas pleištinis varžtas užtikrina puikią apsaugą nuo koto lūžimo ir galvos nukritimo pavojų. O taip pat ergonominiai privalumai, kuriais pasižymi vibracijas slopinantis karijos kotas, sujungtas su išskirtinės kokybės plieno galva ir maksimalia sauga – tipinis aukščiausios kokybės produktas „made by PICARD“

01 Galva
Nukaldinta iš specialaus PICARD plieno, todėl yra geresnių kokybės charakteristikų, nei reikalauja DIN standartai. Grūdinta ir nudažyta juodai. Saugi konstrukcija, be išsikišusių elementų.

02 Pleištinis varžtas
Žiedinis pleištas, įgalinta varžto galvutė ir varžto sriegis sujungti į vieną konstrukcinį elementą. Tai padidiną stabilumą. Toks paprastas, genialus sprendimas neleidžia nusimauti plaktuko galvai nuo koto.

03 Viršūnė
Nušlifuota ir užgrūdinta. Naudojamas specialus plienas ir daugiau kaip 160 metų gamybos patirtis užtikrina, kad viršūnė išlaiko savo formą ilgai bei intensyviai naudojant.

04 Pentis
Švelniai išgaubta ir nušlifuota, nusklembtomis tvirtomis briaunomis, kad būtų užtikrintas saugus darbas, išvengta atskalų ir skeveldrų, pataikius į kietą briauną.

05 Koto apsauginė mova
Užmauta ant koto tolygiai priglunda, be išsikišimų. Pagaminta iš plieno, veiksmingai apsaugo kotą nuo netikslių smūgių. Po plaktuko galva visu perimetru suformuota stabilizacinė briauna saugo galvos ir koto jungtį veikiant svertinėms jėgoms.

06 Karijos medienos kotas
Puikiai slopina vibracijas, atsparus lenkimui ir ilgaamžiškas. Karijos mediena dėl savo ypatingos ilgapluoštės struktūros iki trijų – keturių kartų atsparesnė apkrovai, lyginant su standartiniais kotais iš uosio medienos.

Dailidžių stogdengių plaktukas

Būtų kvaila nepaminėti ir šito gražuolio, išvaizdaus, itin tvirto, kokybiško ir patogaus plaktuko. Kuo ypatingas šis plaktukas? Labiausiai norėtųsi pabrėžti dvi išskirtines šio plaktuko savybes. Galvutė turi magnetinį laikiklį vinims. Jums nebereikia prilaikyti vinies ranka. Įstatykite vinį į skirtą galvutę ir viskas. Taip darbą atliksite lengviau ir greičiau. Taip pat plaktuko rankena yra su odine neprasisukančia rankena. Išskirtinė savybė – rankena per laiką prisitaiko prie jūsų rankos.

Daugiau plaktukų pasiūlymų galite rasite mūsų internetiniame puslapyje arba mūsų fizinėje parduotuvėje.

Pirkinių krepšelis