Simplex plaktukas su medine rankena Ø60 Guma su „Stand-up“ / Superplastikas

60,45 

Naudojimas: sodininkystė ir apželdinimas, trinkelių klojimas, bordiūrų klojimas, L akmenų klojimas, pastolių statyba, palapinių statyba, staliaus darbai, tvorų statyba

  • Tolesnis populiariausio Halder modelio tobulinimas: Guminis įdėklas su „stand-up“ (3202.2) užtikrina patogią nugarą darbą ir sumažina poreikį pasilenkti.
  • SIMPLEX minkštas plaktukas su gumos sudėties įdėklu deriniu su „stand-up” (juoda, vidutinio kietumo, smūgio amortizacija, bekvapis, mažai dėvisi) / superplastikas (baltas, vidutinio kietumo, labai patvarus).
  • Kokybiška, vibraciją slopinanti, ergonomiškos formos medinė rankena; sukibimo sritis su dvigubu lako sluoksniu (atsparus nešvarumams).
  • Ketaus korpusas su integruota rankenos apsaugine mova ir puikiu atsparumu lūžimui.
  • Visas dalis galima pakeisti / modifikuoti, todėl sutaupysite daug išlaidų ir išteklių.

Sandėlyje: Turime

60,45 

Produkto kodas: 3027.260_SIM Kategorijos: , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Techninė specifikacija

Dydis Ø 60 mm
Bendras ilgis 405 mm
Plotis 150 mm
Svoris 1,54 kg

Išradinga forma pasižymintis guminis įdėklas su „stand-up“ (3202.2) leidžia plaktukui saugiai stovėti ant galvos ir sumažina poreikį pasilenkti, todėl dirbti galima daug ergonomiškiau ir patogiau nugarai. Itin mažai dėvisi, amortizuojantis smūgius ir bekvapis, patikrintas gumos mišinys tarnauja daug ilgiau nei įprastas guminis plaktukas.

Superplastikinis įdėklas (3207 serija) suteikia didesnę smūgio jėgą nei guminis įdėklas. Tai vidutinio kietumo plastikinis įdėklas, pagamintas iš ekstruzijos ir itin vienalytės medžiagos. Palyginti su įpurškiamaisiais plastikiniais įdėklais, jis yra žymiai atsparesnis dilimui ir patvaresnis.

Pagamintas iš ketaus, korpusas turi integruotą rankenos apsauginę movą, kuri užtikrina aukštą atsparumo lūžimui lygį.

Slopinanti vibracijas ir ergonomiškai suformuota aukštos kokybės medinė rankena suėmimo srityje yra padengta dvigubu lako sluoksniu, todėl yra atspari nešvarumams.

Pagal išmanųjį SIMPLEX principą visi komponentai yra keičiami ir gali būti modifikuojami. Tai reiškia ir pinigų, ir išteklių taupymą.

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis