Simplex plaktukas su medine rankena Ø60 Guma / Superplastikas

57,58 

Naudojimas:
Lengvoms ir vidutinėms užduotims, surinkimo ir remonto darbams automobilių ir sunkvežimių sektoriuje, įlenkimų šalinimui, priežiūros darbams, pastolių statybai, palapinių statybai, surenkamų namų statybai, staliaus darbams.

  • SIMPLEX minkštas plaktukas su gumos įdėklu (juoda, vidutinio kietumo, amortizuojanti smūgio, bekvapė, mažai dėvisi) / plastiko (raudona, kieta, atspari aliejui ir riebalams) deriniu.
  • Ketaus korpusas su integruota rankenos apsaugine mova ir puikiu atsparumu lūžimui.
  • Kokybiška, vibraciją slopinanti, ergonomiškos formos medinė rankena; sukibimo sritis su dvigubu lako sluoksniu (atsparus nešvarumams).
  • Visas dalis galima pakeisti / modifikuoti, todėl sutaupysite daug išlaidų ir išteklių.

Neturime

Produkto kodas: 3027.060_SIM Kategorijos: , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Techninė specifikacija

Dydis Ø 60 mm
Bendras ilgis 405 mm
Plotis 150 mm
Svoris 1,500 kg

Itin mažai dėvisi, amortizuojanti smūgius ir bekvapis vidutinio kietumo guminis įdėklas (3202 serija) tarnauja daug ilgiau nei įprastas guminis plaktukas.

Raudonas plastikinis įdėklas (3206 serija) yra kietas, taip pat atsparus alyvai ir riebalams. Šis įdėklų derinys apima platų pritaikymo spektrą.

Pagamintas iš ketaus, korpusas turi integruotą rankenos apsauginę movą, kuri užtikrina aukštą atsparumo lūžimui lygį.

Slopinanti vibracijas ir ergonomiškai suformuota aukštos kokybės medinė rankena suėmimo srityje yra padengta dvigubu lako sluoksniu, todėl yra atspari nešvarumams.

Pagal išmanųjį SIMPLEX principą visi komponentai yra keičiami ir gali būti modifikuojami. Tai reiškia ir pinigų, ir išteklių taupymą.

 

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis