Supercraft plaktukas, neatšokantis Ø60 Nailonas

103,55 

  • Be atšokimo, ypač galingiems smūgiams.
  • Triukšmą slopinantis ir švelnus sąnariams.
  • Įdėklai pagaminti iš specialaus nailono, pasižyminčio didžiausiu stiprumu.
  • Nelūžtanti plieno vamzdinė rankena su ergonomiška neslidžia gumine rankena.
  • Visiškai suvirintas robotu.
  • Keičiami įdėklai.
  • Dėvėjimui atspari miltelinė danga apsaugo nuo korozijos.

Neturime

Produkto kodas: 3377.060_SUP Kategorijos: , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

SUPERCRAFT plaktuko vamzdinė galvutė užpildyta plieniniais šratais. Dėl to plieninio šūvio energija perduodama su nedideliu uždelsimu, kai plaktuko kontaktinis paviršius atsitrenkia į ruošinį. Sumažėjęs atšokimas leidžia puikiai efektyviai absorbuoti smūgio energiją. Rezultatas – išskirtinio masto poveikis. Be to, SUPERCRAFT minkšto paviršiaus plaktukai leidžia dirbti su žymiai pagerintu saugumu, sumažinti sąnarių apkrovą ir geriau slopinti triukšmą, palyginti su įprastais plieniniais plaktukais.

Keičiami įdėklai pasižymi išskirtinėmis smūgio savybėmis ir garantuoja maksimalų stiprumą ir unikalų patvarumą. Jie susideda iš ekstruzijos ir itin vienalytės medžiagos. Palyginti su įpurškimo formos plastikiniais įdėklais, jie yra žymiai atsparesni dilimui ir patvaresni ir niekada nesuskils net esant minusinei temperatūrai.

Ši versija komplektuojama su nelūžtančia plieno vamzdžio rankena ir ergonomiškos formos neslidžia gumine rankena.

Visos suvirinimo jungtys yra visiškai suvirintos robotu. Itin sandari ir aukščiausios kokybės suvirinta jungtis tarp smūginės plokštės ir plaktuko galvutės neleidžia plieniniam šratų užpildui išbėgti net esant didžiausiai apkrovai. Dėvėjimui atspari miltelinė danga apsaugo nuo korozijos.

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis