-5%

Traktorius Stiga Estate 598 W (ST 550 Twin)

3.561,55 

Sutaupyk: 5%

Sandėlyje: Turime

3.561,55 

Sutaupyk: 5%

Produkto kodas: 2T2630481/ST2_STI Kategorijos: , , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Traktorius Stiga Estate 598 W

Stiga Estate 598 W traktoriukas turi patrauklų dizainą ir kompaktišką dydį. Jis varomas galingu ST550 Twin varikliu ir turi 98 cm pločio pjovimo deką su dviem peiliais. Peiliai paleidžiami nuspaudus jungiklį, o pjovimo aukštis gali būti reguliuojamas 7 pozicijomis. Traktoriukas turi atraminius ratukus ir yra universalus, galintis pasirinkti kelis pjovimo būdus. Valdymas yra patogus, naudojant hidrostatinę, pedalu valdomą transmisiją. Nupjauta žolė surenkama į 240 litrų talpos krepšį, kuris lengvai ištuštinamas.

Įdiegtas specialus garsinis signalas, perspėjantis kada prisipildo žolės surinkimo krepšys. Traktoriukas taip pat gali pjauti žolę galinio išmetimo arba mulčiavimo rėžimu, kai nupjauta žolė smulkinama ir išmetama ant vejos, taip patręšiant ją. Patogus ergonomiškas, neslystantis vairas, reguliuojama klasikinė Stiga sėdynė, turinti apsauginį jungiklį, kai vairuotojas pasikelia nuo sėdynės, variklis ir pjovimo peiliai automatiškai išjungiami. Galingi, tačiau energiją taupantys šviesos diodų žibintai naudingi dirbant sutemus, o priekinis bamperis apsaugo nuo galimų smūgių. Dar vienas privalumas, jog dekoje įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti greitai ir lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo. Taip pat šalia vairuotojo sėdynės yra įmontuota daiktadėžė bei puodelio laikiklis.

Baterijos įkroviklis, mulčiavimo priedas ir tempimo jungtis (priekabos ar kitų gale montuojamų priedų prijungimui) parduodami atskirai.

Norint traktoriuką Stiga Estate 598 W naudoti ir šaltuoju sezonu galima primontuoti sniego peilį, šluotą, smėlio/trąšų barstyklę, priekabėlę (žr. priedai).

Darbo paruošimui rekomenduojame naudoti A95 rūšies benziną bei specialią Stiga alyvą, kuri garantuos geriausią variklio darbą ir optimalų tepimą.

Techninė specifikacija

Variklis Stiga ST 550 Twin, 586 cm³, 10,4 kW/2600 aps./min.
Transmisija Hidrostatinė
Cilindrų skaičius 2
Baterijos įtampa 12 V
Baterijos talpa 18 Ah
Pjovimo deka 98 cm
Pjovimo aukštis 7 pozic. nuo 25 iki 80 mm.
Pjovimo sistema Du surenkantys peiliai
Kuro bako talpa 9 L
Sėdynė Reguliuojama, su saugos funkcija
Ratų dydis 15″-18″
Žolės krepšio talpa 240 L
Žibintai Taip, LED
Kitos savybės Kitos savybės: Elektromagnetinis pjovimo dekos paleidimas, sutvirtinta bei paslanki priekinė ašis, priekinis bamperis, garsinis pranešimas prisipildžius žolės surinkimo krepšiui, dėtuvė daiktams, puodelio laikiklis, deka su dviem atraminiais ratukais, apiplovimo jungtis, sėdynė su saugikliu, ergonomiškas vairas
Rekomenduojamas pjovimo plotas 5000 m²

Jums taip pat gali patikti…

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis