Stiga traktoriukas Estate 9122 WX

7.899,00 

Neturime

Produkto kodas: 2T1535381/ST2_STI Kategorijos: , , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Galingasis Estate 9122 WX traktoriukas yra aukštos kokybės ir patogus traktoriukas su keturiais varomais ratais, skirtas profesionaliam žolių pjovimui dideliuose plotuose. Traktoriukas yra varomas efektyviu 2-jų cilindrų Honda GXV 690 varikliu ir turi hidrostatinę, pedalu valdomą transmisiją, užtikrinančią komfortą ir paprastą valdymą.

Šio modelio savybės:

  • Variklis ir Dizainas: Traktoriuko variklis yra Honda GXV 690, o patrauklus dizainas padeda išsiskirti iš kitų. Variklio dangtis yra perprojektuotas, siekiant pagerinti oro įsiurbimą ir optimizuoti variklio galią.
  • Pjovimo Sistema: Traktoriukas yra aprūpintas 122 cm pločio sustiprinta pjovimo deka, turinčia dviejų sinchroniškai veikiančių peilių sistemą. Pjovimo aukštis gali būti reguliuojamas 9 pozicijomis nuo 25 iki 100 mm. Pjovimo peiliai yra lengvai paleidžiami tiesiog nuspaudus ryškų geltoną, elektromagnetinį jungiklį prietaisų skydelyje.
  • Daugiafunkcinės Galimybės: Traktoriukas yra universalus, leidžiantis pasirinkti kelis pjovimo būdus, tokie kaip surinkimas, galinis išmetimas arba mulčiavimas. Nupjauta žolė surenkama į didelį 360 litrų talpos krepšį, kuris nereikalauja dažno ištuštinimo.
  • Stabilumas ir Komfortas: Traktoriukui užtikrina stabilumą keturi varomi ratai (4WD) ir dideli galiniai ratai su stambiais protektoriaus padangomis. Priekinis bamperis apsaugo nuo galimų smūgių, o patogus ergonomiškas vairas bei reguliuojama Stiga sėdynė su porankiais užtikrina komfortą darbo metu.
  • Techninė Būklė ir Ergonomika: Šis modelis turi naujos kartos išmanųjį 5,5” dydžio ekraną, kuris suteikia aiškų matomumą techninėje būklėje. Traktoriukas taip pat turi autopiloto funkciją, kuri palaiko pastovų greitį dirbant. Energiją taupantys šviesos diodų žibintai ir priekinis bamperis yra naudingi dirbant sutemus.
  • Papildomos Patogumai: Traktoriuko dekoje įmontuota apiplovimo jungtis leidžia lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo. Taip pat šalia vairuotojo sėdynės rasite įmontuotą daiktadėžę ir puodelio laikiklį.

Išsiskiriantis galingumu, patraukliu dizainu ir gausiu funkcijų spektru, šis Estate 9122 WX traktoriukas yra optimalus pasirinkimas ilgalaikiam efektyviam žolių priežiūrai.

Baterijos įkroviklis, mulčiavimo priedas ir tempimo jungtis (priekabos ar kitų gale montuojamų priedų prijungimui) parduodami atskirai. 

Norint traktoriuką naudoti ir šaltuoju sezonu galima primontuoti sniego peilį, šluotą, smėlio/trąšų barstyklę, priekabėlę.

Darbo paruošimui rekomenduojame naudoti A95 rūšies benziną bei specialią Stiga alyvą, kuri garantuos geriausią variklio darbą ir optimalų tepimą.

Techninė specifikacija

Variklis Honda GXV 690, 688 cm³, 13.5 kW/2700 aps.
Transmisija/Pavaros Hidrostatinė
Cilindrų skaičius 2
Baterijos įtampa 12 V
Baterijos talpa 22 Ah
Pjovimo deka 122 cm
Pjovimo aukščio reguliavimas 9 pozic. nuo 25 iki 100 mm
Pjovimo sistema Du surenkantys, sinchroniškai veikiantys peiliai
Kuro bako talpa 10 L
Sėdynė Stiga komfortiška su porankiais, paaukštintu atlošu, reguliuojama, turi saugos funkcija
Ratų dydis 16″-20″
Žolės krepšio talpa 360 L
Žibintai Taip, LED
Kitos savybės Elektromagnetinis pjovimo dekos paleidimas, sutvirtinta bei paslanki priekinė ašis, pjovimas atbuline eiga, pjovimo aukščio įsiminimas, kruizo kontrolė, darbo valandų matuoklė, 5,5” dydžio LED išmanusis ekranas, tvirtas priekinis bamperis, apiplovimo jungtis, dėtuvė daiktams, puodelio laikiklis, 12V rozetė, deka su keturiais atraminiais ratukais, sėdynė su porankiais bei saugikliu, ergonomiškas vairas
Rekomenduojamas pjovimo plotas 9000 m²

Jums taip pat gali patikti…

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis