Simplex plaktukas su medine rankena Ø80 Guma / Superplastikas

103,55 

Naudojimas:
Sodininkystė ir apželdinimas, trinkelių klojimas, bordiūrų klojimas, pastolių statyba, palapinių statyba, staliaus darbai, tvorų statyba, stogo santvarų klojimas.

  • SIMPLEX minkštas plaktukas su gumos sudėties įdėklu (juoda, vidutinio kietumo, smūgio amortizacija, bekvapis, mažai dėvisi) / superplastiko (balta, vidutinio kietumo, labai patvari).
  • Ketaus korpusas su integruota rankenos apsaugine mova ir puikiu atsparumu lūžimui.
  • Kokybiška, vibraciją slopinanti, ergonomiškos formos medinė rankena; sukibimo sritis su dvigubu lako sluoksniu (atsparus nešvarumams).
  • Visas dalis galima pakeisti / modifikuoti, todėl sutaupysite daug išlaidų ir išteklių.

Sandėlyje: Turime

103,55 

Produkto kodas: 3027.080_SIM Kategorijos: , Teirautis apie prekę el. paštu: eprekyba@jurgaiva.lt

Aprašymas

Techninė specifikacija

DydisØ 80 mm
Bendras ilgis490 mm
Plotis175 mm
Svoris2,77 kg

Itin mažai dėvisi, amortizuojanti smūgius ir bekvapis vidutinio kietumo guminis įdėklas (3202 serija) tarnauja daug ilgiau nei įprastas guminis plaktukas.

Raudonas plastikinis įdėklas (3206 serija) yra kietas, taip pat atsparus alyvai ir riebalams. Šis įdėklų derinys apima platų pritaikymo spektrą.

Pagamintas iš ketaus, korpusas turi integruotą rankenos apsauginę movą, kuri užtikrina aukštą atsparumo lūžimui lygį.

Slopinanti vibracijas ir ergonomiškai suformuota aukštos kokybės medinė rankena suėmimo srityje yra padengta dvigubu lako sluoksniu, todėl yra atspari nešvarumams.

Pagal išmanųjį SIMPLEX principą visi komponentai yra keičiami ir gali būti modifikuojami. Tai reiškia ir pinigų, ir išteklių taupymą.

 

Panašios prekės

Pirkinių krepšelis